İYİ PARTİ’DEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM TIRI İYİ PARTİ’DEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM TIRI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) yılın son toplantısını Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in katılımıyla Cafe Akademi’de gerçekleştirdi. 

15 Temmuz Şehitler Kampüsündeki Akademik Cafe’de yapılan toplantıya Rektör Özölçer’e Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal eşlik etti. Toplantıda yer alan diğer isimler ZTSO Başkanı Metin Demir, ZTSO Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu ve ZTSO meclis üyeleri oldu.

Toplantıda, Ülkenin yüz yıllık tarihinde sanayi alanında büyük atılımlar gerçekleştirdiğini belirten Metin Demir, Zonguldak'ın sanayi alanındaki gelişiminde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinin önemli katkılar sunduğuna dikkat çekti. Bu konudaki katkıları için Rektöre teşekkürlerini sunan Demir, üniversite ile yapılacak ortak faaliyetlerin kent ve ülke açısından önem taşıdığını belirtti.  Rektör Özölçer ise Üniversite olarak sanayiye destek vermeye her zaman hazır olduklarını ifade ederek birlikte çalışmanın ve ilişkileri geliştirmenin önemini vurguladı. 

Öğleden önce başlayan toplantı yaklaşık 1 saat sürdü.