Zonguldak'ta amatör ligde mücadele eden Tersanespor'a gelir sağlamak amacıyla düzenlenen okey turnuvası 45'inci kez organize edildi. Toplam 97 kişinin kulübe bağış yaparak katıldığı turnuva, 5 gün sürdü. Turnuvanın son gününde düzenlenen final oyunu, büyük çekişmeye sahne oldu. Finalde, turnuvanın ödülü olan canlı hindi masanın kenarına konuldu. Yaklaşık 1 buçuk saat süren oyun sonunda Ender Yavuzdoğan birinci, Ali Ekşi ikinci, İsmail Karaoğlu üçüncü, Ramiz Kebap ise dördüncü oldu.
Turnuva birincisi Ender Yavuzdoğan'a ödül olarak canlı hindi, dereceye girenlere ise kesilmiş hindi verildi. Dördüncü kez şampiyon olan Ender Yavuzdoğan, geleneksel hale gelen turnuvanın amacının mahalle takımına destek olmak olduğunu belirterek, "Çok güzel bir turnuva oldu. Katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tersanespor adına çok güzel bir turnuva oldu. Herkese teşekkür ederim. Final müsabakası çekişmeliydi. Bütün uzmanlar orada olduğu için çekişmeliydi." dedi. Yavuzdoğan'ın hindi beslenmesi için başka bir arkadaşına bağışladığı ve kesilmeyeceği öğrenildi.
Bu yıl turnuvayı kulübün eski futbolcularından merhum Meftun Uzun adına düzenlediklerini belirten Kulüp Başkanı Serkan Göktaş, "Bu yıl turnumıza çok yoğun bir katılım oldu ve 5 gün sürdü. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Seneye de herkesin katılımını bekliyoruz. Şampiyon olan Enver Yavuzdoğan arkadaşımızı tebrik ediyoruz." diye konuştu.

DEVA İL BAŞKANI KELEŞ'TEN DEPREM BÖLGESİ İÇİN KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI DEVA İL BAŞKANI KELEŞ'TEN DEPREM BÖLGESİ İÇİN KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI

DHA