Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak Şube Müdürlüğü tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı 100’üncü yılında  Harmankaya Şelaleleri Tabiat Parkı’ nda coşkuyla kutlandı.

AVCI,İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİYLE BULUŞTU AVCI,İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİYLE BULUŞTU

DKMP Zonguldak Şube Müdürlüğü korunan alanlarından, her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip Harmankaya Şelaleleri Tabiat Parkı 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına sahne oldu.

Büyük Zafer’ in 100’ üncü yılı anısına şehitleri, gazileri, tüm kahramanları rahmetle ve minnetle anmak için Halk Eğitim Öğretmenlerinden Sevinç Doğan ve arkadaşlarının ziyaret ettiği tabiat parkında, şelalelerin bulunduğu bölgede İstiklal Marşı okundu. Aziz şehitleri ve kahraman gazileri saygı duruşunun ardından, ziyaretçiler ve Zonguldak Şube Müdürlüğü personelince coşkuyla Şanlı Türk Bayraklarımız açıldı ve marşlar söylendi. Parkuru, ellerinde Türk Bayrakları ile tamamlayan ziyaretçiler, Harmankaya Şelaleleri Tabiat Parkı’ nı tekrar ziyaret edeceklerini ve Zonguldak’ ta böyle güzellikleri ziyaret edebilmenin memnuniyetini dile getirdiler. Şube Müdürlüğü personeline teşekkür ederek alandan ayrıldılar.