Zonguldak Valilik binasında bulunan Gençliğe Hitabe kaldırılarak yerine  Porsuk Ağacı asılmıştı. Zafer Partisi Zonguldak Gençlik Kolları’nın, Atatürk'ün Gençliğe hitabesi yeniden Valilik binasına asılması için başlattığı imza kampanyası devam ediyor.

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR, BUCASPOR’LA PUANLARI PAYLAŞTI ZONGULDAK KÖMÜRSPOR, BUCASPOR’LA PUANLARI PAYLAŞTI

Gazipaşa'da stand Kuran Zafer Partili gençler Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni tekrar Valilik binasına asılması için kampanya kapsamında imza topluyor.

Zafer Partisi İl Başkanı Oğuzhan Turan yaptığı açıklamada, "Bugün Zonguldaklı gençlerimiz Cumhuriyetimizin 99.yılı münasebetiyle Zonguldak Valiliği binasındaki gençliğe hitabenin kaldırılıp yerine porsuk ağacını konulmasından dolayı bir imza kampanyası başlattılar. Yeniden gençliğe hitabenin Valilik binasındaki duvara yeniden atılmasını talep ediyorlar. Gençlerşmiz imza verdi bu imzaları önümüzdeki pazartesi günü Zonguldak Valiliğine teslim edeceğiz Bu şekilde bir çalışma yapacağız" dedi.

BİR FİKRİN VARMI?

Zafer Partisi ayrıca Zonguldaklılara kurdukları stand'la, Zonguldak için bir fikrin var mı? diye sorarak, Zonguldaklıların fikir ve düşüncelerini öğreniyor.

Çok sayıda Zonguldaklı kent için düşündükleri fikir ve projeleri kağıda yazarak sandığa attılar.

Zafer Partisi İl Başkanı Oğuzhan Turan, "Zafer Partisi gençlik kollarımız Zonguldak'ta stant çalışması yaptı. Cumhuriyet Bayramı öncesinde Zonguldak'ta vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz gençlerimiz Zonguldaklı hemşirelerimizin bayramını kutluyor. Burada üyelik ve Parti politikalarını anlatan bir stant etkinliğidir bu aynı zamanda Zonguldak için bir fikriniz var mı stantı kurduk. vatandaşlarımız Zonguldak'ta ilgili düşüncelerini olmasını istediklerini taleplerini yazarak sandığımızda oy kullanıyorlar Biz de onların görüşleri doğrultusunda siyasi propaganda ve proje çalışması başlatacağız" ifadesini kullandı.

Başkan Turhan, stand etkinliğinin Cumartesi günüde devam edeceğini ve ardından ilçelerde sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.