Zonguldak Fevkani Köprüaltı Esnafları Derneği Başkanı Yavuz Yazıcı ve Dernek Başkan Yardımcısı Murat Yıldız, geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile Merkez İlçe Başkanı olarak seçilen Osman Zaimoğlu’na ziyarette bulundu.
Ziyarete ilişkin konuşan Zonguldak Fevkani Köprüaltı Esnafları Derneği Başkanı Yavuz Yazıcı; “Osman Beye hayırlı olsun ziyaretine geldik. Dertlerimizi bir nebze  duymuştur ama; biz yakinen kendisini daha aktif şekilde anlatmak için burada bulunmaktayız.” ifadesini kullandı.

“MÜCADELEMİZ SÜRECEK”

CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu da; “Değerli köprü altı esnafları arkadaşlarımız Sayın Başkan Yavuz Yazıcı ve değerli arkadaşımız Murat Yıldız partimizi ziyaret ederek evimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Hem de içinde bulundukları  sıkıntıları ve zorlukları anlatacağım. Malumunuz üzere biz zaten Cumhuriyet Halk Parti il başkanı, ilçe başkanlığı ve milletvekilleri olarak Cumhuriyet Halk Partisi olarak bir bütün tüm  bu süreci yakından takip ediyoruz ve güçlü bir şekilde bu esnaf arkadaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Herhangi bir fikrimizde ve yürüyüşümüzde değişiklik yoktur. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman haklının yanında ve mağdurun yanındadır. Esnaf arkadaşlarımız mağdur edilmektedir. Bunların mağduriyetinin bir an önce giderilmesi bizim birinci konumuzdur. İkinci bölümde de köprüyle ilgili bir  olay var esnafın haricinde. Burada da  Cumhuriyet mirası olan değerlerin Zonguldak'ta başına gelen Fevkani Köprüsü'nün  yıkılmasını bizim teknik arkadaşlarımız ve belediye meclis üyesi arkadaşlarımız sıkı ve kanunlara uygun bir şekilde takip etmektedir. Biz de bu süreçte örgüt olarak Zonguldak belediye meclis üyelerimizin  güçlü bir şekilde duruyoruz. Bu mücadele doğru bir noktaya varıncaya kadar sürecektir.” dedi.