Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Fox Ana Haber Spikeri Selçuk Tepeli’nin Vali Mustafa Tutulmaz’ı hedef alan  açıklamalarından dolayı çok sert tepki gösterdi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Sunucu Tepeli'ye, devletin valisine parmak sallayamazsın haddini bil ve kendine gel" diyerek şöyle konuştu:

ZTSO’DAN TİCARET KANUNU'NUNDA GERÇEKLEŞEN DEĞİŞİKLİKLER İÇİN UYUM TOPLANTISI ZTSO’DAN TİCARET KANUNU'NUNDA GERÇEKLEŞEN DEĞİŞİKLİKLER İÇİN UYUM TOPLANTISI

ASIL SEN ÖNCE HADDİNI BİL..

"Fox TV sunucusu Selçuk Tepeli diye bir muhabir Cumhuriyet Bayramı konseri ile ilgili aklınca, mesnesiz, hiçbir şey bilgi sahibi olmadan açıklama yapıyor. Ne diyor "Zonguldak Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz Sen kimsin ya".  Devletin Valisine Sen parmak sallayamazsın, devletin valesini Sen kimsin diyemezsin, Sen önce haddini bil. Yakın zamanda bir maden kazası yaşandı ve acımız var., Knseri sırası mı şşimdi. Sayın Valimizi Zonguldak halkı olarak sonuna kadar destekliyoruz ve kamuoyundan da aldığı karar nedeniyle destek almaktadır. Sen ne demek istiyorsun, kimin ağzıyla konuşuyorsun. Biz seni çok iyi tanırız, biz seni çok iyi biliyoruz.  Bu söylenenlerinden dolayı seni şiddetle kınıyoruz. Sen bir defa devletin validine sen kimsin diyemezsin, kimden alıyorsun sen bu gücü hadsiz herif, omurgasız adam  Zonguldak Valimizin sonuna kadar yanındayız. Acımız var ve bizim bu acımızı daha tazeleme, kendine gel. Bşr daha Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bakanıyla, Valisi ile konuşurken dikkat et kendine"dedi.