TTK'DA İŞÇİ VE MEMURU İLGİLENDİREN PROMOSYON İHALESİ SONUÇSUZ KALDI TTK'DA İŞÇİ VE MEMURU İLGİLENDİREN PROMOSYON İHALESİ SONUÇSUZ KALDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, Enerji Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Sedat Güngör’ün kendisine cevap olarak yazdığı şiir hakkında sosyal medyadan açıklamada bulundu. Güngör’ün şiirli paylaşımına; “Çok ergen işi olmuş.” diye yanıt veren Uzun, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Çok ergen işi olmuş...Bundan sonra bu işleri böyle şiirli gazelli yapacaksak ben beceremem baştan söyleyeyim. Dümdüz yazar geçerim. Keşke halkın gerçek sorunlarından bahsedebilseniz, enflasyon, geçim derdi, yüksek kiralar, evlerin fiyatı, döviz, ekonomi, açlık, yoksulluk. Bir hafta içinde 6 polis memuru intihar etti farkında mısınız?41 madencimizi yitirdiğimiz facia, iş cinayeti  daha aydınlatılmadan böylesine ucuz polemiklere girebilmenizi anlamakta güçlük çekiyoruz.

Ayıptır ya! Halka söyleyecek , sendikanıza mensup üyelere söyleyebilecek bir cümleniz var mı? Sanırım yok ki ergen şiirleri yazıyorsunuz...Yazık size ... Neoklasik yöneticilik düşüncesinden,epistomolojik kopuşu temsil eden ,heteredoks yaklaşımdan uzaklaşınız Sedat bey... Anlamışsınızdır umarım.”