Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde 24-25 ve 26 Kasım tarihlerinde Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünün yaptığı uyuştucu operasyonunda 6 kişi gözaltına alındı. 

YAVUZYILMAZ: “EYT TEKLİFİ YENİ MAĞDURİYETLERE YOL AÇMAMALI” YAVUZYILMAZ: “EYT TEKLİFİ YENİ MAĞDURİYETLERE YOL AÇMAMALI”


Yapılan Operasyon sonucunda Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünün yaptığı açıklamada; "24.11.2022 tarihinde Motosikletli Polis Timlerince bir miktar metamfetamin maddesi ile uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. İ.O isimli şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.
25.11.2022 tarihinde Narkotik ve Asayiş ekiplerince F.D. isimli şüpheli şahsın evinde yapılan aramada bir miktar metamfetamin maddesi, bir miktar esrar maddesi ve uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. F.D. isimli şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.
26.11.2022 tarihinde Motosikletli Polis Timlerince bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirildi. Y.Y isimli şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı aynı gün Motosikletli Polis Timlerince bir miktar esrar maddesi ve (4) adet Extacy uyuşturucu hap ele geçirildi. İ.H.S, C.Y ve M.B.K isimli şüpheli şahıslara Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldığı söylendi."