Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yardım Çağrısı dahilinde; “Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremin ardından tüm Türkiye tek yürek oldu.

Deprem sonrasında genel hayatı olumsuz etkileyen şartların giderilmesi ve afetzede vatandaşların acil ihtiyaçlarının karşılanması için yürütülen iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

Depremden etkilenen illerde genel hayatı olumsuz etkileyen şartların giderilmesi ve afetzede vatandaşların acil ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla evsiz kalan depremzedelere gönderilmek üzere içerikleri ilgili Kurumlarla birlikte belirlenen gıda, kişisel temizlik ve hijyen ürünleri içeren kolilere ihtiyaç olduğu duyuruldu.

Odadan yapılan açıklamaya göre;”Söz konusu kolilerin, Oda/Borsanız ve üyeleriniz katkılarıyla temin edilerek, Birliğimizce Oda ve Borsalarımıza daha sonra bildirilecek olan teslimat noktalarına sevk edilmesi için çalışma başlatılması ve bu ürünler haricinde herhangi bir ürünün toplanarak deprem bölgesine sevk edilmemesi önem arz etmektedir” denildi.

TACİZE UĞRADIĞINI İDDİA EDEN KADIN TEKME TOKAT SALDIRDI TACİZE UĞRADIĞINI İDDİA EDEN KADIN TEKME TOKAT SALDIRDI

Oluşturulan İhtiyaç Listesi şöyle;