Başkan Akbıyık, konuşmasında, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi, konuklarına yapılacak seçimlerde başarılar diledi.

‘’BARAJ SORUNUMUZ YOK, KILIÇDAROĞLU’NU DA DESTEKLİYORUZ’’

TİP milletvekili adayı Gülle, maden işçisi babanın kızı olduğunu, seçimlerde de ‘baraj’ sorunlarının bulunmadığını iddia ederek, şöyle konuştu:
‘’Yurttaşlarımızdan yeterli desteği alarak mecliste (Türkiye Büyük Millet Meclisi) fazla sayıda milletvekiliyle halkımızı temsil etmek istiyoruz. Sahadaki çalışmalarımızda inanılmaz derecede destek aldığımıza şahit oluyoruz, her geçen gün ivme kazanıyoruz. Biz sadece seçimlerde değil, seçimler olmadan da halkla buluşmamızı sık sık yapmaktayız. Seçimlere Emek Özgürlük İttifakı çatısı altında giriyoruz, ittifak olarak oy oranımız yüzde 15 civarında, baraj sorunumuz yok, yani partimize verilen oylar boşa gitmeyecek, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekliyoruz.’’
İl Başkan Yardımcısı Güzel, sahadaki çalışmalarında güzel tepkiler aldıklarını, 
düzen partisi olmadıklarını, halkın kırmızı çizgilerini savunduklarını, mecliste güçlü olarak sol partilerinin temsilcilerinin yer almalarını istediklerini vurguladı.
ZBEÜ Öğrenci Komisyon Sorumlusu  Durmuş da öğrenim gördüğü üniversitede sıkıntılar yaşadığını, birçok eksiklikler olduğunu öne sürdü.
Akbıyık’ın, konuklarına ikramlarda bulunduğu ziyarette toplu fotoğraf çekildi.