GENEL BAŞKAN YEŞİL, ÜZÜLMEZ VE MERKEZ SERVİSLERİ ŞUBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ GENEL BAŞKAN YEŞİL, ÜZÜLMEZ VE MERKEZ SERVİSLERİ ŞUBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı,sosyal medyadan Zonguldak Sahil Projesi'nin tanıtımını yaptı.Paylaşımda "Öyle bir sahil düzenlemesi yaptık ki, Zonguldak’ımıza çok yakıştı. Karaelmas diyarı Zonguldak'tayız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Zonguldak'ta kıyı düzenlemesi, sosyal donatı ve altyapı çalışmalarını tamamladı. Zonguldak merkez kıyı işareti halkın hizmetine açıldı" dendi.

Tanıtım videosunda vatandaşların da görüşleri alındı.Vatandaşlar "Zonguldak sahilimizin eski hali gerçekten kötüydü. Oturacak yer yoktu. Taşlara bastığımızda altından su çıkardı, hep ayaklarımıza denk gelirdi" ifadelerini kullandı.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ise "Bütün sahil kentlerinde olduğu gibi kesintisiz vatandaşlarımızın çok rahat nefes alabileceği, çay kahve içebileceği, sohbet edebileceği ve dışarıda gelen yerli ve yabancı turistlerimizi ağırlayabileceğimizi gösterebileceğimiz çok güzel bir proje oldu" dedi.