Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı bir internet sitesinin milletvekili aday adaylığı için yapılan anket sonucunu paylaşarak,” Görevimin başındayım. “dedi.Kantarcı’nın paylaşımı şöyle;

“Değerli dostlarım, teveccühünüz için teşekkür ederim.

Sevilmek ve istenmek kadar haz veren bir şey olamaz.

Bana hizmet olanağı verdiğiniz için hepinize minnettarım. Çaycuma Belediyesinde ikinci dönemimizi tamamlamaya da az kalan şu zamanda, hiçbir talebim ve beklentim yoktur.

Türkiye Cumhuriyetinin çok önemli seçimine artık günler var.

Adayımız, adaylarımız kim ya da kimler olursa olsun, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına otokrasiden kurtularak demokrasiye yeniden merhaba demeliyiz.

"HAYDİ ZONGULDAK PERİNÇEK İÇİN İMZAYA" "HAYDİ ZONGULDAK PERİNÇEK İÇİN İMZAYA"

Yeniden, korkmadan, konuşan tartışan, tek bir iradeye mahkum olmayan, tepeden inme kararlarla yönetilmeyen, adaletle yönetilen, istikrarla büyüyen, herşeyin çok daha güzel olacağı günlere yelken açmalıyız.

Bendeniz Çaycumamızın huzur içinde yaşanacak bir kent olması için yola çıktım. Hep birlikte güzel işler yaptık. Çağdaş, iklim dostu projelerle adımızı her yere duyurduk. Herkese eşit davranan adil ve kurumsal bir belediye için koştuk.

Etrafımıza iyi örnek olduk. Başkaca hiç bir gayem olmadı. Bu görevi bir basamak olarak görmedim. Siyasi bir hedefim de yok.

Eğer milletimiz iktidar emanetini bize verirse, çevremizde ve bölgemizde insan onuruna yaraşır, çevreye saygılı, toplumumuzu Batı Avrupa standartlarına eriştirmek adına, kalıcı ve öncelikli hizmetler yapmak için seçilen arkadaşlarımızın yanında olacağım.

Her zaman olduğu gibi eğriye eğri, doğruya doğru diyeceğim.

Yapıcı ve yol gösterici olacağım.

Görevimin başındayım.

Sağolun, varolun…

Bu memleket bizim…"