Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü’nün (PTT) 182’nci yılı nedeniyle Zonguldak Valiliği önünde tören düzenlendi. Törene; PTT Başmüdürü Muhammet Çatalcam ve PTT çalışanları katıldı. Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. PTT Başmüdürü Çatalcam günün anlam ve önemine değindiği konuşmasında; “23 Ekim 1840 yılında posta nezareti olarak kuruluşunun üzerinden 182 yıl geçti. Bizler iki asra yakın tecrübemizle banka, posta, , lojistik, kargo ve ticaret alanlarında Zonguldak halkımıza en iyi hizmeti vermenin derdindeyiz. Genel müdürlüğümüzün bizlere vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda Zonguldak'ta 13 merkez olmak üzere 32 iş yerinde 273 personelimizle birlikte 2 asırdan aldığımız tecrübe ile beraber Zonguldak halkına en kaliteli en hızlı hizmeti verme gayreti içerisindeyiz.” İfadelerini kullandı.

ÖNÜNE OTURDUĞU DOLMUŞUN ALTINDA KALIP ÖLMÜŞTÜ; 'ASLİ' KUSURLU BULUNDU ÖNÜNE OTURDUĞU DOLMUŞUN ALTINDA KALIP ÖLMÜŞTÜ; 'ASLİ' KUSURLU BULUNDU

Valilik binası önünde törenin ardından Çatalcam ve beraberindeki Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette Vali Tutulmaz’a çiçek takdim edildi. Karşılıklı sohbet konuşmasının ardından ziyaret sona erdi.