Dünya Engelliler Günü kapsamında Vali Mustafa Tutulmaz ve protokol, Engelli Milletvekili Serkan Bayram'ın hayata tutunma mücadelesinin anlatan  "Buğday Tanesi" filmini izledi.

Esas 67 Burada AVM'de Prestij Sinemalarında, Vali Mustafa Tutulmaz ve eşi Fatma Tutulmaz,  beraberinde vali yardımcıları Turgut Subaşı ve Mehmet Türk ve eşleri, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl jandarma Komutanı Albay Cezmi Yalınkılıç, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Zonguldak ticaret ve sanayi Odası Başkanı Metin Demir, muharip gaziler Derneği Başkanı Necmettin Candaş şehit  aileleri dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, engelli vatandaşlar ve engellilere hizmet eden kamu kurum yöneticileri yer aldı.

Filmde, bebekken buğday tarlasında çıkan yangında, vücudunun büyük bir bölümünde kalıcı yanıklar oluşan ve ellerini kaybeden Serkan Bayram'ın hayata tutunma mücadelesi ve milyonlara umut olma hikayesi anlatılıyor.

“EREĞLİ’DE KAZANIYORSUNUZ, EREĞLİ’NİN GENÇLERİNE SAHİP ÇIKMIYORSUNUZ” “EREĞLİ’DE KAZANIYORSUNUZ, EREĞLİ’NİN GENÇLERİNE SAHİP ÇIKMIYORSUNUZ”