Ereğli Öğretmenevi ve Ay City İş Merkezinin  2'nci katında boş bulunan brüt alanı 50,40 metre kare olan   43 numaralı  büronun elektrik, su, doğalgaz ve ortak giderlerinin Kdz. İlçe Emniyet Müdürlüğünce karşılanacak. 

Zonguldak İl Genel Meclisi Ocak ayı ikinci birleşim toplantısı meclis başkan vekili Ali Kemal Karaca başkanlığında meclis toplantı salonunda toplandı.

Toplantı açılış ve yoklama ile başlayarak bir önceki oturum özetini okuması ile devam etti.

Gündem maddesinde bulunan Ereğli Öğretmenevi ve Ay City İş Merkezinin  2.katında boş bulunan brüt alanı 50,40 m² olan   43 numaralı  büronun elektrik, su, doğalgaz ve ortak giderlerinin Kdz. İlçe Emniyet Müdürlüğünce karşılanması şartıyla, söz konusu Müdürlüğe tahsisi ile ilgili  İmar ve Bayındırlık, Plan ve Bütçe ile İçişleri Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 55 – 47 – 19 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. 

İlimiz Çaycuma ilçesi, İhsanoğlu Köyü muhtarlık talebine istihaden, İhsanoğlu Köyü’nden Pazaryeri Mahallesine giden yol ile ilgili bakım onarım çalışmalarının yapılabilmesi için gerekli izin irtifak işlemlerinin tamamlanarak yol ağına alınması ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler ile Tarım ve Orman Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 56 – 42 – 22 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. 

POLİSTEN KIŞ LASTİĞİ DENETİMİ: CEZA YAĞDI POLİSTEN KIŞ LASTİĞİ DENETİMİ: CEZA YAĞDI

İlimiz Alaplı ilçesi, Yenidoğanlar Köyü sınırları içerisinde bulunan vatandaşların talepleri doğrultusunda köy yerleşik alan sınırının genişletilmesi ile ilgili gerekli çalışmaların yapılması ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık, Köylere Yönelik Hizmetler ile Tarım ve Orman Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 57 – 43 – 46 – 23 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ike kabul edildi. 

İlimiz Kdz. Ereğli İlçesi, Akköy Köyü İbrahimce mahallesinden Kirazağılı ve Çömlekçi köyüne doğru dere boyunca uzanan yaklaşık 4-5 km’lik stabilize yolda, yer yer derin çökmeler meydana geldiğinden ulaşım çok güç şartlarda yapılabilmektedir. Bahsi geçen yolun, kış bastırmadan bir an önce bakım ve onarımının yapılarak, ulaşımın daha güvenli hale getirilmesi ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler ile Plan ve Bütçe Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 58 – 47 – 48 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ike kabul edildi. 

Oturum gelecek toplantının gün ve saatinin belirlenmesi ile sona erdi.