Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, resmi olarak göreve başladı.Mustafa Öztürk’ün konuyla ilgili açıklaması şöyle;

“Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatları takdirleri ve tensipleri ile Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanlığına şu an itibariyle atanmış bulunmaktayım. Perşembe günü İnşallah yeni yönetimimiz ile beraber basın toplantısı düzenleyeceğiz.

Yol haritamız bellidir. Yolumuz nettir. Biz büyük bir aileyiz.  O küskün, o onu demiş, o bunu demiş, O şunu demiş olmayacak inşallah hep birlikte ülkücü hareketi ayağa kaldıracağız. Çay ocaklarında orada burada söylemlerde bulunacaklarına baba ocağına gelsinler Biz herkese açığız kimseyş ayırmıyoruz ayırt etmiyoruz. Buradan herkese tüm küskünlere yuvaya dönsünler çağrısında bulunuyorum.

BAŞKAN DEMİR, BAKAN YARDIMCISI ŞEREF KALAYCI’YA RÖDEVANSLI SAHA İŞLETMECİLERİ KONUSUNDA BEKLENTİLERİNİ İLETTİ BAŞKAN DEMİR, BAKAN YARDIMCISI ŞEREF KALAYCI’YA RÖDEVANSLI SAHA İŞLETMECİLERİ KONUSUNDA BEKLENTİLERİNİ İLETTİ

Şunu da belirtmek isterim ki herhangi bir partiden gelmişliğim yoktur oralarda buralarda farklı ifadelerde yorumlarda bulunduğunu öğreniyorum ve bundan dolayı Çok üzüntü duyuyorum çok şükür Ben 1992 yılından itibaren Ülkü ocaklarındayım ve açık ve net söylüyorum Ben babamın oğluyum.

1992'de Ülkü ocaklarındayım 1996-97 yılında Abdullah Ekiz Başkanım ile beraber yönetimdeydim ve bugüne kadar aralıksız olarak partimdeyim

Zonguldak halkına mesajım şudur. Biz yıllardır sadece Zonguldak'ı düşündük Zonguldaksporumuz için düşündük Zonguldakspor için Zonguldak için çalıştık çabaladık, Zonguldakspor için güreş yaptık. Dolayısıyla biz Zonguldaklıyız, Zonguldak'ımız için en güzelini yapmak istiyoruz Allah'ın izniyle de yapacağız. Bu yüzden göreve geldik.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Zonguldak'ta atağa kalkmış durumdayız. Son  köy ve belde toplantılarını gerçekleştiriyoruz, ilçe ve belde teşkilatlarında çalışmalar yaptık ve hızla devam ediyor.  Seçime kadar da durmaksızın bu çalışmalarımız devam edecektir. MHP'ye teveccüh gerçekten çok güzel, vatandaşımız Milliyetçi Hareket partisi'ne karşı büyük bir sempati duyuyor, teveccüh gösteriyor. Bu da bizi memnun ediyor inşallah bu teveccüh sandığa yansıyacaktır.

Haber; Batuhan DARAKCI