Kilimli Halkeğitim Merkezi Halkoyunları Eğitmeni Nur Sarı,geçtiğimiz senelerde olduğu gibi kış aylarında çocuklara yardım ulaştırmaya devam ediyor.

Nur Sarı, Kilimli ‘de bir okulda onlarca çocuğa Mont , Bot ve Kırtasiye malzemelerini temin etti.

Kilimli Halkeğitim Merkezi Halkoyunları Eğitmeni Nur Sarı, "Beni hiç bir zaman hiç projemde yanlız bırakmayan dostlarım Arzu Aslantürk’e ,Pelin Kılıçarslan Diner’e ve Ali Mehmet Kes’e çocuklarımızın yüzünde gülümse olduğu için sonsuz teşekkür ediyoruz.

Hayat paylaşıldıkça güzelleşiyor ve bizler güzelliği yaşattıkça minik kalplere dokundukça dahada güzelleşecek ve var olacak iyilikler. Bir çok ihtiyaçları karşılamaya çalıştık Mont , Bot ve Kırtasiye malzemelerini temin ettik..

MTV ÖDEME DÖNEMİNDE İLK TAKSİT İÇİN GERİ SAYIM! SON 4 GÜN KALDI MTV ÖDEME DÖNEMİNDE İLK TAKSİT İÇİN GERİ SAYIM! SON 4 GÜN KALDI

Sağ elinin verdiğini sol el görmesin değil; verilini yapılanı tüm iyiliğin örnek olması daha çok kişiye dokunulması için yapılan tüm iyiliği ve güzelliği paylaşacağımız paylaştıkça çoğalacağımız örnek olacağımız zamanlara güzelliklere herbirilikte" dedi.