Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylarını tanıtma programı başladı.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanlığının Düzenlediği 28. Dönem Milletvekili Aday Aday başvurusu yapan 16 kişinin bulunduğu tanıtım programı Alaborinada başladı. Tanıtım programına 13 Milletvekili Aday Adayı katılım sağladı.
Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başladı. Günün anlamı ilişkin konuşmayı MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk gerçekleştirdi.

Öztürk konuşmasında;”ya bismillah yaa bismillah 

sayın myk üyem,değerli ilçe başkanlarım,ülkü ocakalrı başkanım ,türkiye kamusen il temsilcim,türkav başkanım,türk eğitim sen başkanım,türk sağlık sen başkanım,türk büro sen başkanım,değerli dava arkadaşlarımız ve misafirlerimiz. 

üzerimize farz olan bu kutlu davanın birer fertleri olarak burada toplanmış bulunmaktayız.hoş geldiniz sefalar getirdiniz 
gelinen bu noktada , 14 mayıs tarihinde gerçekleşecek olan cumhurbaşkanlığı ve 28nci dönem milletvekilliği seçimi hak ile batıl arasında gerçekleşecek bir tercih halini almıştır . bir tarafta ülkemizin bekasını korumaya,savunma sanayisi başta olmak üzere teknolojik anlamda büyük atılım yapmış ve daha büyük atılımlar atmak üzere yeminli cumhur ittifakı , diğer tarafta ise, 40 bin asker,vatandaş kundaktaki bebeklerin katili, abd ve birtakım avrupa devletleri tarafından desteklenen hdpkk ile kol kola girmiş , yine ayni devletler tarafından tam desteklenen,yapmış oldukları ortak seçim mutabakatı olarak nitelendirdikleri yabancı menşeli bir kitapçığın avrupalılar tarafından tebrik edilmesini bekleyen, iha'mıza ,siha'mıza dahi laf etme cüretinden bulunanların oluşturduğu 7-8 daha doğrusu sayısını bizim bile tam olarak bilemediği sayıda isimlerin toplantığı millet ittifakı . burası gerçekten çok önemlidir sevgili misafirlerimiz . bu seçim normal bir seçimin dışına çıkmış bir haldedir . vatandaşlarımızın her yönüyle düşünüp karar vermesi en büyük temennimizdir . özetle bir tarafta istikrarın devamını savunanlarla diğer tarafta ne olacağı belli olmayan gelecek ile olumsuzluk hariç hiç bir şey vadetmeyen bir güruh . inşallah , sağ duyulu vatandaşlarımızın tercihleriyle yeniden cumhur kazanacak , istikrarlı yükseliş devam edecek , küresel güç olma yolunda atılmış büyük adımlar bizleri turan yolundaki hedefimize daha da yaklaştıracaktır . işte böyle bir ortamda , bu kutlu yürüyüşte ben de hizmet etmek istiyorum diyen ,milliyetçi hareket partisi nin kutlu 3 hilalli bayrağı altında milletvekili aday adayı olan kıymetli yol arkadaşlarımızı sizlere takdim etmek istiyorum” dedi. 

Konuşmasının ardından adaylar tek tek kürsüye davet edilerek kendilerini tanıttı. 

Haber: Batuhan DARAKCI

1 Murat KOTRA
2 Varol DEMIRKÖSE
3 Ayhan GÜNAYDIN
4 Bayram BOZKURT
5 Engin SUNAT
6 Fatih YILDIRIM
7 Gökçe Akman KÖSE
8 Hüseyin DURAN
9 Kerem AKÇA
10 Okan UZUN
11 Özkan MİYANYEDİ
12 Özlem TAŞKIN
13 Semih AYDIN