EĞİTİM AİLESİ TIRI DEPREM BÖLGESİNE ULAŞTIRILMAK ÜZERE YOLA ÇIKTI EĞİTİM AİLESİ TIRI DEPREM BÖLGESİNE ULAŞTIRILMAK ÜZERE YOLA ÇIKTI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'ın kardeşi Erdoğan Yıldırım 63 yaşında hayatını kaybetti. Kızılcahamam ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olan sanayi sitesi esnaflarından Erdoğan Yıldırım için düzenlenen ve çok sayıda siyasetçinin de yer aldığı cenaze törenine dünyaca ünlü Tıp insanı Prof. Dr. Mehmet Haberal ile Prof. Dr. Mehmet Haberal ile Ankara Valisi Vasip Şahin de katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’ın kardeşi, Erdoğan Yıldırım geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Acı haberi, MHP'nin Kızılcahamam Patalya kampının ikinci gününde alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'a, MHP Lideri Devlet Bahçeli taziye ziyaretinde bulundu.

Kızılcahamam sanayi sitesi esnaflarından 63 yaşındaki Erdoğan Yıldırım için ilk tören İlçe belediyesinde düzenlendi.

Kızılcahamam Merkez Camii'ndeki ikindi namazı sonrası kılınan Erdoğan Yıldırım'ın cenaze törenine; dünyaca ünlü Tıp insanı Prof. Dr. Mehmet Haberal ile Ankara Valisi Vasip Şahin ve çok sayıda siyasetçi katıldı.

Meclis İdare Amiri Erkan Haberal ile MHP milletvekillerinin yanısıra AK Parti'li milletvekilleri de cenaze töreninde yer aldı.

İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasında Erdoğan Yıldırım'ın naaşı bir süre Kızılhamamlıların omzunda taşındı.

Erdoğan Yıldırım, daha sonra ilçe mezarlığında defnedildi.

Bu arada, Erdoğan Yıldırım için Ankara'nın diğer ilçe belediyeleri adına da başsağlığında bulunuldu