DEPREMZEDELER ZONGULDAK’A GETİRİLDİ DEPREMZEDELER ZONGULDAK’A GETİRİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)İl Başkanı Mustafa Öztürk, MHP İlçe Başkanı Süleyman Erbay, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) MYK Üyesi Murat Kontra ve partililer Gazipaşa Caddesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Başkan Öztürk ve MYK Üyesi Kontra esnaflarla sohbet ederek, dertlerini dinledi.

Ziyaretin ardından açıklama yapan MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, “Ahilik haftası ile ilgili Genel Merkezin talimatlarıyla sayın MYK üyemiz ile beraber esnaflarımızı ziyaret edip bir istekleri varsa onları MYK Üyemiz ile beraber Genel Merkezimize ulaştıracağız o yüzden ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz”dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) MYK Üyesi Murat Kontra ise “Soğuksuda ve merkezde esnaf ziyaretlerinde bulunuyoruz. 2018’den beri sahadayız ev ev geziyoruz dükkan dükkan geziyoruz ilçe ilçe geziyoruz il geziyoruz köy köy geziyoruz Milliyetçi Hareket Partisi 2023 seçimlerine çok ciddi ve çok sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Biliyorsunuz sayın genel başkanımızın mitinglerde yapmış olduğu programlarda aday belli karar net temalı mitinglerimizi gerçekleştirdik ve hala da gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi manevra kabiliyeti çok güçlü bir siyasi harekettir o yüzden her daim zaten sokaktan gelen bir siyasi hareket olduğumuz için de sokağa da çok iyi bildiğimiz için vatandaşımız da milletimizle yan yana omuzumuza sırtsırta verip bu şekilde 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz. Bu sadece Zonguldak‘ta olan bir program değil bugün Türkiye’nin 81 ilinde 966 ilçesinde ve 18.511 köyünde Milliyetçi Hareket Partisinin her bir teşkilat mensubu bu MYK üyesi olur merkez disiplin kurulu üyesi olur milletvekili olur il başkan olur ilçe başkanları olur ilçe yöneticileri olur mahalle temsilcilerine kadar bütün teşkilat mensuplarımıza da 2023 seçimlerine cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olur.  Olması amacıyla vatandaşlarımızda bir arada oluyoruz seçim gününe kadar da vatandaşlarımızda bir arada olmaya devam edeceğiz ben hepinize tekrar çok teşekkür ederim programıza katıldığınız için”dedi.

Haber; Batuhan DARAKCI