Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla ‘Adım adım 2023, Köyüm benim sohbet toplantıları’ temalı proje kapsamında geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi günleri köy ziyaretleri yapıldı. Bu kapsamda, Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MYK üyesi Ahmet Savaş Çolak Alaplı İlçesi Dağköy ve Mollabey köyleri ile Ereğli İlçesi Yunuslu, Dedeler, Danişmentli, Çiğdemli ve Aşağısofulst Köylerinde, Kilimli İlçesi’nde Göbü Köyü’nde, Devrek İlçesi’nde ise, Başlarkadı ve Müstakimler köylerinde ziyarette bulundu. 

Öte yandan diğer MYK üyeleri ve Milletvekilleri de köy ziyaretlerini sürdürdü. 

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR, BUCASPOR’LA PUANLARI PAYLAŞTI ZONGULDAK KÖMÜRSPOR, BUCASPOR’LA PUANLARI PAYLAŞTI

Konuyla ilgili MHP’den yapılan açıklamada; 

“Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ'nin talimatlarıyla "ADIM ADIM 2023; KÖYÜM BENİM SOHBET TOPLANTILARI" temalı köy ziyaretleri kapsamında; 14-15 Ekim Cuma ve Cumartesi günleri İlimiz köylerinde; Düzce Milletvekilimiz Ümit YILMAZ ve MYK Üyemiz Ahmet Savaş ÇOLAK Alaplı ilçemizde; Dağköy/Mollabey Köylerinde, Ereğli İlçemizde; Yunuslu/Dedeler/Danişmentli/Çiğdemli/Aşağısofular köylerinde, Kilimli ilçemizde; Göbü Köyünde, Devrek ilçemizde; Başlarkadı ve Müstakimler Köylerinde ziyaretlerde bulundular.

MYK Üyelerimiz Murat KOTRA ve Davut HASKIRIŞ, Merkez İlçemizde; Himmetoğlu/Köroğlu Köylerinde, Kozlu ilçemizde; Sivriler/Uzungüney Köylerinde, Gökçebey ilçemizde Hacımusa Köyünde, Çaycuma ilçemizde; Çomranlı/Dereköy/Kızılbel Köylerinde ziyaretlerde bulundular.

Milletvekilimiz Ümit YILMAZ ve MYK Üyelerimiz Murat KOTRA, Ahmet Savaş ÇOLAK ve Davut HASKIRIŞ, hemşehrilerimize Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ'nin selamlarını ilettiler, Cumhur İttifakının çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak vatandaşlarlarımızın taleplerini dinlediler.” ifadelerine yer verdi.