EYT'DE İLK MAAŞLAR NE ZAMAN YATACAK? 8 EYLÜL VE YAŞ ŞARTI DETAYI... EYT'DE İLK MAAŞLAR NE ZAMAN YATACAK? 8 EYLÜL VE YAŞ ŞARTI DETAYI...

Devrek Meslek Yüksekokulu (MYO) Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesi dersi kapsamında maden şehitlerinin anısına etkinlik düzenledi.

Etkinlik, Öğr. Gör. Şeyda Bükrücü Kazkondu, Dr. Öğr. Üyesi Şule Kıycı ve Dr. Öğr. Üyesi Yakup Söylemez'in proje koordinatörlüğünde Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık ile Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileriyle gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında doğadan topladıkları meyveleri kurutan öğrenciler, meyve paketlerinin üzerine Amasra'da meydana gelen grizu patlamasında şehit olan madencilerimizin isimlerini yazdı. Maden şehitlerimizin anısını yaşatmak adına kurutulmuş meyve paketlerini kampüs içerisinde dağıtan öğrenciler diğer yandan farkındalık panosu hazırladı. Pano açılışında maden şehitlerine ithafen dua okuyan öğrenciler, hazırladıkları irmik helvası ve pişmaniyeyi kampüste tüm maden şehitleri hayrına dağıttı.