Özel Hastanenin sağlık hizmetine başlamasıyla 500 kişiye istihdam sağlanacağına dikkat çeken Bektaş, “Kozlu İlçemizin bölgedeki statüsü başta olmak üzere yaşam kalitesine, ekonomisine ve istihdamına ciddi katkı sağlayacak Özel Hastanemiz hemşerilerime hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Kozlu İlçesi’nde 2. Etap asfalt çalışmalarına başlayacaklarının da altını çizen Başkan Bektaş, “Merkez Mahallesi eski Ereğli yolundan başlanarak, Esenköy mevkii başta olmak üzere tüm mahallelerimizdeki yolları asfaltlamaya yakında başlayacağız. Mahallelerimizde asfaltlanmayan yol kalmayacak” dedi.


“KOZLU’MUZA ÖZEL HASTANEMİZ HAYIRLI OLSUN”


AVM olarak yapılan ancak aradan geçen uzun süre sonunda sadece virane haline gelen yerle ilgili görüşmelerimizi yaptık ilçemizin kalitesine, ekonomisine, bölgedeki statüsüne çok önemli katkılar sağlayacak olan ilçemizin çehresini değiştirecek 500 kişiye istihdam sağlayacak hastanemiz Kozlu’ya hayırlı olsun. Bitimi tamamlandığında bütün polikliniklerin olacağı şekilde yapılacak ve süratle başlanacağını siz Kozlulu vatandaşlarımıza müjdelemek isterim.


“KOZLU’DA ASFALTLANMAYAN YOL KALMAYACAK”


Kozlu İlçemizde; Merkez Mahallesi eski Ereğli yolundan başlanarak, Esenköy mevkii başta olmak üzere tüm mahallelerimizde asfalt yapımına yakın zamanda başlayacağız. İlçemizin tüm mahalle yolarında asfalt çalışması başlatılacak olup, hiçbir mahallemizde asfaltsız yol kalmayacaktır.


“YENİ KENT MEYDANI İÇİN İLK KAZMA VURULACAK”


Kozlu İlçemize Yeni Kent Meydanı kazandırmak için Yapım İhalesi tamamlandı. En kısa zamanda Kozlu İlçemize yakışır Yeni Kent Meydanı yapımı noktasında yakın bir zamanda ilk kazma vurulacak.
Yeni Kent Meydanı Projemiz Uygulama Alanı’nda bulunan Kozlu dolmuş duraklarının yeni yerine (30 nolu kuyu arkasında düzenlenen alana)  taşınmasının hemen akabinde başlayacak.  Kozlu İlçemizde yapımına başlanacak Özel Hastane ile entegre edilecek olup, ilçemize hem ekonomik anlamda, hem de istihdam anlamında ciddi bir kazanım elde etmiş olacağız. Sevgili Kozlulu hemşerilerime şimdiden hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı