Zonguldak’ın Devrek İlçesine bağlı Karakoçlu köyünde Arslan Ulupınar’ın sahibi olduğu 3 yaşındaki, ‘Karabaş’ isimli  çoban köpeğinin penisi komşularının domuz için kurduğu kapana yakalandı. Kapana yakalanan çoban köpeğinin penisi kopma tehlikesi geçirdi. Ardından Ulupınar, köpeğini kapandan kurtararak hemen kent merkezimde ki veteriner kliniğe getirdi. Veteriner hekim Önder Alkan tarafından hemen ameliyata alınan Karabaş isimli çoban köpeğinin penisi uzun süren ameliyat sonucunda yerine takıldı.

Tedavisi tamamlanan çoban köpeği bugün, sahibi Arslan Ulupınar’a teslim edildi. Arslan Ulupınar, “Çoban köpeği kendisi. Domuza gittiğinde komşunun kurmuş olduğu bir kapan var halata bağlamış arka tarafları. O da penisinde ki bölgeyi koparmış. Veterinerimize getirdik o da ameliyat etti. Kopan penisini yerine koydu. Biraz daha orada kalsaydı tamamen kopacaktı. 15 günlük süre var, kangren olmaması için. 2 gündür arıyordum köpeğimi sonra tuzağa yakalanmış olarak buldum. Baya kan geldi köpeğimden”diye konuştu.

“ETKİLİ RAPORLAMA TEKNİKLERİ” VE "KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ" KONULU KONFERANS VERİLECEK “ETKİLİ RAPORLAMA TEKNİKLERİ” VE "KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ" KONULU KONFERANS VERİLECEK