Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, Zonguldak Kömürspor teknik teknik direktörü Şenol Demir, Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı’yı makamında ziyaret etti.

BORÇ YAPILANDIRMA PAKETİ NE ZAMAN ÇIKACAK? BORÇ YAPILANDIRMA PAKETİ NE ZAMAN ÇIKACAK?

Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, “Muammer Avcı
Başkanımız Sayın Muammer Başkanımıza hayırlı olsun ziyareti yapmak istedik. Gerek başkanımızın yoğunluğu gerek bizim yoğunluğumuz nedeniyle bugün böyle bir ziyaret yapmayı planladık. Biliyorsunuz bu hafta başında emniyet müdürümüz de ziyaret etmiştik hem başkanımıza bir hayırlı olsun ziyareti hem de sıkıntılarımızı dile getirmeye geldik. Bu konuda başkanımız da sağ olsun bizi kabul etti biz bu anlamda Zonguldakspor kulübü olarak teşekkür ediyoruz”dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dike getiren Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı, “Zonguldak sporumuz bugün gündemimiz. ben öncelikle bugün kabri başında andığımız ve 20 Ocak 1989 tarihinde hakkın rahmetine kavuşan merhum muzaffer Badıllıoğlu büyüğümüze öncelikle Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun ve yine burada asıl bulunmamız  nedeni olan Zonguldakspor kulübümüzde alakalı bizim düşüncemiz şöyle. Biz biliyoruz ki Zonguldakspor bizim için ortak sevdamız her yerden her kademeden yediden 77’ye Zonguldaklı herkesin sevdası olan bir Zonguldak spor ve bunun dışında Zonguldak sporumuz olan sevdaları biz yakınen biliyoruz yine gurbetçi vatandaşlarımızın Zonguldak sporumuz olan sevdasını biliyoruz ve bütün arzumuz bütün temennimiz şu anda Zonguldak sporumuzun Bulunduğu konumu şöyle olay off takımları arasında yerini bir an önce alması ve bir üst lige çıkması noktasındaki düşüncemiz. Hocamımızın kararlılığını azmini görüyoruz bizlerde siyaseten elimizden ne gelirse bu alanda gerekli adımları atmaya hazır olduğumuzu burada bir kez daha beyan etmek istiyorum ve tekraren misafirlerimize hoşgeldiniz diyorum”dedi.

Ziyaretin sonunda ise Başkan Hürfikir, günün anısına Başkan Avcı’ya isminin yazılı olduğu Kömürspor forması hediye etti.