İŞKUR Sanal İstihdam Fuarı, işverenlerle iş arayanları bir araya getirecek.Yapılan açıklama şöyle;

"Online olarak işverenlerin, iş arayanların ve öğrencilerin buluşması amacıyla organize edilen Fuar, 15-16 Aralık 2022 tarihlerinde “https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr” adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Fuara isteyen herkes katılım sağlayabilecek.  

Samsun, Kastamonu illeri ile ortaklaşa gerçekleştirilecek ve iki gün sürecek Fuar’da, kurumsal markaları tanıtmak, 2022 personel teşvikleri hakkında bilgi almak,  personel ihtiyacına yönelik özgeçmiş havuzu oluşturmak, iş başvurusunda bulunanlarla online görüşme yapmak ve  eleman ihtiyacını karşılarken network ağını da geliştirmek mümkün.

Vatandaşlarımız, Sanal Fuar tarihlerinde https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr adresine girerek, katılımcı firmalar ile yazılı veya görüntülü olarak görüşebilecek ve online olarak CV’ lerini bırakabileceklerdir.

 Sanal Fuarımızı ziyaret etmek isteyen iş arayanların izleyeceği adımlar şu şekildedir;

1) Cep telefonu, bilgisayar veya tabletinizden https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr adresine girin,

2) Kayıt olun,

3) Fuar tarihlerinde size gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın,

4) Profilinize önceden hazırladığınız CV’ yi yükleyin veya yeni CV oluşturun,

5) Katılımcı firma yetkilileri ile görüşün, firmalar ve iş ve meslek danışmanları tarafından düzenlenecek seminerlere katılarak iş arama süreçleri ile işgücü piyasasına ilişkin bilgi düzeyinizi artırma imkanına sahip olun,

TÜRKİYE'Yİ SARSAN İKİ DEPREM SONRASINDA BORSA İSTANBUL'DA İŞLEMLER DURDURULDU! TÜRKİYE'Yİ SARSAN İKİ DEPREM SONRASINDA BORSA İSTANBUL'DA İŞLEMLER DURDURULDU!

6) İstediğiniz firmaya CV’ nizi bırakın."