“EREĞLİ’DE KAZANIYORSUNUZ, EREĞLİ’NİN GENÇLERİNE SAHİP ÇIKMIYORSUNUZ” “EREĞLİ’DE KAZANIYORSUNUZ, EREĞLİ’NİN GENÇLERİNE SAHİP ÇIKMIYORSUNUZ”

Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde hayvan severler kışın soğukta yaşam savaşı veren sokak hayvanları için yuva inşaa ettiler. Hazırlanan 15 kulübe cadde ve sokaklara yerleştirildi.

Kilimli ilçe Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Eğitmeni ve Sosyal Sorumluluk proje sahibi Nur Sarı sokak hayvanlarına ulaşmaya devam ediyor.
Nur Sarı, "Yeğenim Dilan sokakta ki çocuklarımız için uzakları her zaman yakın ediyor ve desteğini, ilgisini asla eksik etmiyor yüreği kalbi her daim burda. Soğuk havalarda sokaktaki arkadaşlarımıza yuva olmaya devam ediyoruz.
Kulübelerimizi yaptırdık ve yerlerine ulaştırdık.
Yaklaşık 15 kulübe yerlerini buldu.Hem sokaktaki kedilerimiz hem köpeklerimiz için soğuk havalarin başlamasıyla iyi bir başlangıç oldu.Yardimlarimiz her zaman olduğu gibi devam edecektir.
Desteklerinden ötürü Kilimli Belediye Başkanı Sayın Kamil Altun'a çok teşekkür ederiz.
Kilimli belediyesi fen işleri müdürü Anıl Arda’ya ve çalışanlarına , Altan Çavdar'ın torunu Dilan Ünal’a ve Şükrü Çavdar'a kulube yapımında ki desteginden ötürü çok teşekkür ederiz."dedi.