Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Şubat ayı 3.birleşimi İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında gerçekleştirildi.

Açılış ve Yoklamanın ardından Bir önceki oturuma ait toplantı tutanak özeti okunarak oylandı ve gündemdeki maddelriin görüşülmesine geçildi.


İlimiz Kilimli İlçesi Şiriköy Köyü Çalca Mahallesi ile Emirler Mahallesini birbirine bağlayan, 001 Kontrol Kesim Numaralı münferit yolda ulaşımın daha güvenli sağlanabilmesi için, yol genişletme çalışması yapılması gerektiğinden, gerekli izin ve irtifak işlemlerinin başlatılabilmesi için, 2023 yılı İl Özel İdaresi ek yatırım programına alnıması hususunun görüşülmesi mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

ÖĞRETİM ÜYESİNDEN ‘ÇANAKKALE ZAFERİ’ KONFERANSI ÖĞRETİM ÜYESİNDEN ‘ÇANAKKALE ZAFERİ’ KONFERANSI

İlimiz Merkez ilçe Hacıali Köyü Davullar Mahallesi ile Korucuk Köyü Dereli Mahallesi arasında bağlantı yolu talep edilmekte olup, gerekli incelemelerin yapılması ile ilgili  İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler ile Tarım ve Orman Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 6 – 5 – 2 sayılı raporlarının görüşülmesi mecliste oy birliği ile kabul edildi

Gelecek toplantının gün ve saatinin belirlenmesiyle birleşim Kapandı.