Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş bir açıklama yayımlayarak kentte  devam eden yapı ve proje çalışmalarının tamamlanmaması konusuna değindi.Başkan Keleş açıklamasında şehirdeki Milletvekilleri,İl Başkanları ve Belediye Başkanlarının sorumluluklarının farkında olmadıkları iddiasında bulunarak görevlerini yapmaları çağrısında bulundu.Başkan Keleş’in açıklaması şöyle;

“Bir şehir düşünün yıllardır hastanesi bitmeyen, açılmadan çürüyen bir hastane. Düşündüğünüz şehir Zonguldak. Türkiye'ye en fazla katma değer kazandıran ama değeri bilinmeyen şehir. 

Mazisi Türkiye'de çok yüksek standartlarda stadlara sahip birçok kulüpten büyük olan Zonguldaksporun stad sorunu her yıl bir şekilde gündemde yerini alıyor. Peki bu sorunu çözecek olanlar ne yapıyor. Ev sahibi olması gereken maçları deplasmana gider gibi oynatılmak zorunda bırakılıyor. Bu problem kulüp başkanının problemi falan değil, bu şehrin problemidir ve artık aşılması gereken bir problemdir. 

Belediye Başkanı, Milletvekili, İl Başkanı sorumluluklarının farkında olmalı, bu şehre ve insanına olan borçlarını hizmet ederek ödemelidir. Oturdukları makamlar icra makamlarıdır. 

Zonguldak artık hakkını almalıdır. 

Bir sonraki seçimler için değil, Zonguldaklı hemşehrilerimiz için mücadele vermek daha fazla önem arzetmektedir. 

EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ, ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN OKUL MÜDÜRLERİYLE GÖRÜŞTÜ EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ, ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN OKUL MÜDÜRLERİYLE GÖRÜŞTÜ

Bilmiyorsanız, öğrenin.

Yönetemiyorsanız, çekilin.

Yapamıyorsanız, bırakın! 

Ya da ilk seçimlerde milletin önüne sandık konulduğunda en yakın durakta ineceksiniz. 

Vakti geldiğinde, aziz milletimizin vekaletini aldığımızda Zonguldak Modern Stadına'da, olması gereken lige'de yükselecektir. 

Sözümüz olsun.”

Sözümüz olsun.”