Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 06-06-2022 11:57   Güncelleme : 06-06-2022 17:02

ZONGULDAK’TA ALTYAPI HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Haziran ayı 4'üncü Birleşim Toplantısı, Meclis Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında yapıldı.

ZONGULDAK’TA ALTYAPI HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Haziran ayı 4'üncü Birleşim Toplantısı, Meclis Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında yapıldı.
Yoklama ve bir önceki birleşimin tutanak özetinin okunup onaylanması ile başlayan mecliste 3 gündem maddesi görüşüldü.

Gündemin 3'üncü maddesi şöyle: Memba Tahsis Komisyona tarafından hazırlanan “İçme Suyu Memba Tahsis ve Tevzii Komisyonu Raporu” doğrultusunda, İlimiz Devrek İlçesi Derebulaca Köyü Binnazdere Memba ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 21 – 18 – 16 sayılı raporlarının görüşülmesi. Gündem maddesi komisyonlardan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4'üncü maddesi şöyle: Alaplı İlçesi, Çayköy Köyü hudutları dahilinde bulunan, kadastroda 117 ada,131 ve 133 parsel numarası ile kayıtlı taşınmazlar üzerinde “Ticaret Alanı” amaçlı 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ile 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Plan ve Bütçe, Sanayi ve Ticaret, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 22 – 24 – 6- 19 – 17 sayılı raporlarının görüşülmesi. 
Gündem maddesi komisyonlardan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5'inci maddesi şöyle: Alaplı İlçesi, Sarıkadı Köyünde vatandaşların sosyal etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri ve gençlerin futbol oynayabilecekleri bir alan bulunmadığından, Muhtarlık tarafından belirlenen yerde futbol sahası yapımı ile ilgili Gençlik ve Spor, Tarım ve Orman ile Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 1 – 13 – 2 sayılı raporlarının görüşülmesi. 
Gündem maddesi komisyonlardan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi. Meclis; bir sonraki birleşim toplantısının 7 Haziran Salı günü yapılması kararıyla sona erdi.

AdminAdmin