Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 02-09-2021 10:53   Güncelleme : 02-09-2021 17:26

“ZONGULDAK’TA ADETA KEMAL SUNAL’IN ZÜBÜK FİLMİ ÇEKİLİYOR”

Demokrasi ve Atılım Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş,kentte devam eden yol , hastane ve diğer çalışmalarla ilgili hükümete yönelik tepki mesajı yayınladı.

“ZONGULDAK’TA ADETA KEMAL SUNAL’IN ZÜBÜK FİLMİ ÇEKİLİYOR”

Demokrasi ve Atılım Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş,kentte devam eden yol , hastane ve diğer çalışmalarla ilgili hükümete yönelik tepki mesajı yayınladı. Başkan Keleş mesajında “Sayın Cumhurbaşkanı Zonguldak’ta ki prensinizin kulağını çekiniz. Bu şehirde hastanenin eksikliği çok büyük bir sıkıntıdır.”diyerek, hastanenin açılmaması konusuna dikkat çekti. Keleş,mesajında şu sözlere yer verdi;

 

“Bu şehre borcunuz var. 20 senede bitiremediğiniz yollar, açamadığınız hastaneler, söz verip yerine getirmediğiniz vaatler ve dahası... 

Borcumuzu ödeyeceğiz diye bir niyetiniz zaten yok ama fırsatınızda olmayacak çünkü gidiyorsunuz. Yaklaşan erken seçimde bavullarınızı toplayacaksınız. 

Akıl alır gibi değil, hastane orada duruyor ve açılması için gayret gösterilmiyor. Ne olması bekleniyor. 

Bir yatırımın nihayete ermesi için Sayın Cumhurbaşkanının açılışına geliyorum demesimi gerekir. Kurdeleyi ben keseceğim demesimi gerekir. Anlaşılan bunlar gerekiyor ki Zonguldak'a kazandırılan cami için harakete geçen bürokrat ve siyasiler hastane için harekete geçmiyor. 

Zonguldakta adete rahmetli Kemal Sunal'ın Zübük filmi çekiliyor. 

Madem siyasiler, bürokratlar hastaneyi görmeyecek biz burdan çağrı yapalım. 

Sayın Cumhurbaşkanı Zonguldakta ki prensinizin kulağını çekiniz. Bu şehirde hastanenin eksikliği çok büyük bir sıkıntıdır. Hastaneyi açsak doktor kadroları eksiktir. Prensiniz hergün cami önünde poz verip size bilgi verirken, hastaneye kör ve sağır duruyor. Onlar susuyor madem size burdan biz iletelim. Gelin şu hastaneyi yakın bir tarihte açma sözü verin. Yoksa bu hastane açılmayacak, Zonguldak'ın mağduriyeti giderilmeyecek. 

Zonguldaktan bilgi aldığınız prensinize ve sizlere bir kaç soru daha sormak isterim. 

Filyos projesinde son durum nedir, kaç yatırımcı gelmiştir, tahmini kaç işçi çalışacaktır? 

Ereğli'de tersanelerin durumu ile ilgili yapılan toplantılar ne oldu, nasıl bir sonuç ortaya konuldu. Tersanecilerin talepleri yerine getirilecek mi? 

Biz irade gösterip bu sıkıntıları ve sorunları çözebileceğinize inanmıyoruz ama sizi bu problemleri çözmek için itmeye devam edeceğiz. 

İlk seçimden sonrada Zonguldak'a ve tüm sıkıntılara DEVA olacağız.”