Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 06-01-2022 20:14   Güncelleme : 07-01-2022 09:28

ZONGULDAK ‘EREN’İ İZLEDİ

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, protokol üyeleri ve gazeteciler Zonguldak Valiliği öncülüğünde Şehit Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini izledi.

ZONGULDAK ‘EREN’İ İZLEDİ

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, protokol üyeleri ve gazeteciler Zonguldak Valiliği öncülüğünde Şehit Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini izledi. Trabzon Maçka'da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmi 1 Ocak’ta vizyona girdi. Çıktığı günden beri gişe rekorları kıran, Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmine bir destekde Zonguldak Valiliğinden geldi. 

Zonguldak Valiliği tarafından ‘Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmine destek olmak amacıyla  Esas 67 Avm’de Prestij sinemasının bir bölümü kapatılarak izlendi.

Filmi izlemeye Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Mustafa Çufalı, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kd.Albay Cezmi Yalınkılıç, İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Afad Müdürü Ahmet Güngör, Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Gazeteciler ve aileleri geldi.

Yaklaşık 98 dakika süren film izleyenlerden tam not aldı.