Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 02-10-2021 13:15   Güncelleme : 02-10-2021 17:55

ZONGULDAK DERNEKLERİ FEDERASYONU'NDAN ZGC'YE ZİYARET

Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Genel Başkanı Ziya Özcan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık’ı makamında ziyaret ederek, İstanbul Yenikapı Fuar Alanı'nda düzenlenecek ‘’Zonguldak Tanıtım Günleri’’ etkinliğinin davetiyesini takdim etti.

ZONGULDAK DERNEKLERİ FEDERASYONU'NDAN ZGC'YE ZİYARET

ZGC Başkanı Akbıyık, ZONDEF Genel Başkanı Özcan ve yönetim kurulunun ziyaretinden ve etkinliğe davet edilmelerinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi, Zonguldak için önem arz eden etkinliğe ilin tek kuruluşu cemiyetlerinin her zaman olduğu gibi katkıyı vereceğini söyledi.

"İLİN TEK GAZETECİLER KURULUŞU ZGC İLE BİRLİKTE YOL ALACAĞIZ"

ZONDEF Genel Başkanı Özcan da ZGC Başkanı Derya Akbıyık’a etkinlikleri adına davetiye takdim etmekten ziyadesiyle mutlu olduğuna dikkati çekerek, şöyle konuştu:
‘’Kentimiz adına gerçekleştirilecek etkinlikte Zonguldak basınıyla birlikte olacağız, çalışacağız da.. Bu anlamda, ilin tek gazeteciler kuruluşu ZGC ile birlikte yol alacağız. Sayın Valimizin önderliğinde Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, ZGC Başkanı Derya Akbıyık’ın katılımı bizleri de memnun ve mutlu etti.’’

Ziyaret, sohbetin yanı sıra il genelindeki basın kuruluşları hakkında karşılıklı bilgilendirmelerle sona erdi.

ZGC BAŞKANI AKBIYIK’A, VALİLİK'TEN ANLAMLI DAVET

ZGC Başkanı Akbıyık, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ın da katılımıyla Zonguldak Valiliği, Zonguldak Belediyesi ile ZONDEF işbirliğiyle 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Fuar Alanı'nda düzenlenecek ‘’Zonguldak Tanıtım Günleri’’ değerlendirme ve istişare zoom üzerinden yapılan toplantıya davetli olarak iştirak etti.

ZGC Başkanı Akbıyık’ın, zoom üzerinden düzenlenen etkinliğin toplantısına, Zonguldak Valisi Tutulmaz’ın daveti üzerine katıldığı öğrenildi.

Bu arada Başka Akbıyık’ın, gazetecileri temsilen toplantıya katılması, ZGC’nin üyeleri tarafından memnuniyetle karşılandı.