Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 08-11-2021 13:04   Güncelleme : 08-11-2021 16:18

VALİ TUTULMAZ:"GÜVENLİ TRAFİK BİR HAREKETİNE BAKAR"

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, emniyet kemeri ile ilgili yapılan ‘Bir Hareketine Bakar’ adlı proje hakkında bilgi verdi.

VALİ TUTULMAZ:

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, emniyet kemerini ilgili yapılan ‘Bir Hareketine Bakar’ adlı proje hakkında bilgi verdi.Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, “Bugünde kemer kullanmaya yönelik farkındalık yaratmak için proje başlattık. Sizlerden de bu konuyla ilgili destek bekliyoruz. Yaralamalı kazalarda yüzde 60 koruyucu olduğu sabit görüyoruz”dedi.

Vali Mustafa Tutulmaz açıklamasında :“Trafikle ilgili çok ciddi kampanyalar yürütüyoruz. Bu kampanyalarda siz değerli basın mensuplarımız bizlerin paydaşlarınız. Bu kampanyalarda sizlerin önemli bir rolü var.  Bugün itibariyle ikinci aşamasına geçtiğimiz ‘Bir hareketine bakar’ logosu ile çıkar kampanyamız var. Bu kampanya geçen hafta bir harekete bakar şeklindeydi. Belirsiz şekilde merak uyandırmaya şeklindeydi. Bugünde kemer kullanmaya yönelik farkındalık yaratmak için proje başlattık. Sizlerden de bu konuyla ilgili destek bekliyoruz. Yaralamalı kazalarda yüzde 60 koruyucu olduğu sabit görüyoruz. Sizleri de bu kampanyanın bir parçası olmaya davet ediyorum. Sosyal medya da haberlerinizde bu kampanyaya destek verin”dedi.