Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 09-06-2021 13:49   Güncelleme : 09-06-2021 18:43

VALİ TUTULMAZ'A ZİYARETLER

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, makamında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

VALİ TUTULMAZ'A ZİYARETLER

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'a ziyaretler aralıksız devam ediyor. Program kapsamında ilk olarak İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen ve yönetim kurulu üyeleri Vali Tutulmaz'ı ziyaret etti. Ziyarette Erkmen ve Vali Tutulmaz karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Ardından, Üzülmez Kültür Vadisi ve Gökgöl Mağarası yapım işi yüklenici Firma sahibi Hacı Mehmet Gençer Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti. Gençer, faaliyetleri konusunda Vali Tutulmaz'a bilgi sundu.Tosyalı Holding Genel Müdürü Ramazan Yücel de Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek, Filyos'ta yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler sundu. 

Vali Tutulmaz'ın ziyaret programı, hız kesmeden ilerleyen saatlerde de devam etti.  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş da Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek faaliyetlerini aktardı. Vali Tutulmaz da kendilerine ihtiyaç ve beklentilerin de her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.

Son olarak Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş Vali Tutulmaz'ı makamında ziyaret etti. Gebeş, belediyenin beldede vatandaşlara yönelik yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgiler sundu. Vali Tutulmaz da, Başkan Gebeş'e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.