Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 10-01-2022 10:24   Güncelleme : 10-01-2022 16:24

VALİ TUTULMAZ UYARDI: “KENTTE VAKA SAYILARI ARTIŞTA!”

Zonguldak’ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, bugün DEDEMAN’da basın mensuplarına kahvaltı düzenlendi.Düzenlenen programda Vali Mustafa Tutulmaz, kentte vaka sayılarının artışta olduğunu ve 225’e ulaştığını söyledi.

VALİ TUTULMAZ UYARDI: “KENTTE VAKA SAYILARI ARTIŞTA!”

Zonguldak’ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, bugün DEDEMAN’da basın mensuplarına kahvaltı düzenlendi.Düzenlenen kahvaltıya, Vali Mustafa Tutulmaz,Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Mustafa Çufalı, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Milletvekili Polat Türkmen,Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu,İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan katıldı. Düzenlenen programda AK Parti Milletvekili Polat Türkmen konuşmasının ardından, Vali Tutulmaz kürsüye çıktı. Vali Tutulmaz konuşmasında tüm ülkede olduğu gibi kentte de vaka sayılarının arttığını dile getirerek şunları söyledi; 

“Sizlerin ve bizlerin çalışmalarına umarım katkılı bir yıl olur. Basınla biraraya gelince değerlendirme yapacağım. 2021 yılı  ilimiz adına güzel bir yıldı. Yatırımların ön plana çıktığı bir yıldı.Bu yıl pandeminin gölgesinde geçen bir yıl oldu. Yükselişler ve azalışlar oldu vaka sayılarında. Yeniden bir artış mevcut. İlimiz  de  vaka sayısı 225 oldu.”