Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 01-04-2021 14:10   Güncelleme : 02-04-2021 12:56

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ'DAN KANAL B ZONGULDAK BÜROSUNA ZİYARET

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Kanal B Zonguldak bürosunu ziyaret etti. Ziyarette Vali Mustafa Tutulmaz'a Kanal B'nin çalışmaları hakkında bilgi verildi. Öte yandan, ziyarete Prof. Dr. Mehmet Haberal da zoom üzerinden katılım sağladı. 

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ'DAN KANAL B ZONGULDAK BÜROSUNA ZİYARET

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Kanal B Zonguldak bürosuna iade-i ziyarette bulundu.  Vali Tutulmaz'ı, Kanal B Zonguldak Temsilcisi Volkan Haberal ve kanal çalışanları karşıladı. Vali Tutulmaz'ın ziyaretine, Prof. Dr. Mehmet Haberal da zoom üzerinden katılım sağladı. Ziyaretinden dolayı Vali Tutulmaz'a teşekkür eden Prof.Dr. Mehmet Haberal, en kısa sürede kendisini ziyaret edeceğini de söyledi. Prof. Dr. Haberal, ziyarette yaptığı konuşmasında; "Yoğun bir program dolayısıyla maalesef sizi orada ağırlayamıyorum ama; bu şekilde de olsa ağırlamaktan mutluluk duyuyorum, çok teşekkür ediyorum. Sayın Valim, ben her zaman şunu söylüyorum; ne mutlu ki ülkemiz var. Bu ülkeyi, hayatları pahasına kuran Atatürk ve arkadaşlarını, şehitlerimizi; rahmetle, şükranla anıyorum. Yoksulluk günlerinden bugünlere geldik.  Allah nasip etti ve ülkemizde ilklerin altına imza attık. Şu anda bilim dünyasında, biz ay yıldılzı bayrağımızı dünyanın en tepesinde dalgalandırıyoruz." ifadelerine yer verdi.
Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz da; "Sizin varlığınız bizim için çok önemli. Yaptığınız hizmetler, ülkemize maal olmuş hizmetler. Devam da ediyorsunuz, çok teşekkür ederiz sizlere." diye konuştu. 
Prof. Dr. Haberal ile Vali Tutulmaz'ın konuşmalarının ardından, Kanal B Zonguldak Temsilcisi Volkan Haberal, Başkent Üniversitesi ve Kanal B'nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vali Mustafa Tutulmaz'a, ziyaret sonunda Harmankaya Şelaleleri'nde geçtiğimiz haftalarda yapılan programda çekilen bir fotoğrafı hediye edildi. 

Haber:Duygu ELMA