Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 08-10-2021 10:31   Güncelleme : 08-10-2021 15:39

TÜGVA'DAN İLÇEDE BİR DİZİ ZİYARET 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Zonguldak İl Temsilciliği Devrek'te bir dizi ziyarette bulundu. 

TÜGVA'DAN İLÇEDE BİR DİZİ ZİYARET 

TÜGVA Zonguldak İl Başkanı Sezer Şener ve Başkan Yardımcısı Murat Arslan, TÜGVA Devrek  İlçe Temsilcisi Bekir Kaya ve Yürütme Kurulundaki yardımcıları ile beraber; Devrek İlçe Kaymakamı Ümit Altay ve Devrek İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü Cihan Durdubaş'ı ziyaret etti. Ziyarette, ilçelerde yapılacak  yeni projeler üzerinde  istişarelerde bulunuldu.
TÜGVA Zonguldak İl Başkanı Sezer Şener ve Başkan Yardımcısı Murat Arslan,  TÜGVA  Lise Koordinatörlüğü bünyesinde Okul Temsilciliği görevi yapan ve liselerden mezun olup üniversiteye geçmiş olan okul  temsilcilerine hizmetlerinden ötürü teşekkür edip plaket takdimi de gerçekleştirdi. 
TÜGVA Zonguldak İl Temsilcisi Sezer Şener; "Türkiye Gençlik Vakfı olarak  bizler gençlerimiz için hayatın her alanında yer almaya devam edecegiz.Yaptığımız İlçe ziyaretlerimizde de yepyeni gençlik odaklı projeler  ile gençlerimiz için hem ilimiz, hemde İlçelerimizde aktif olarak  çalışmalarımızı sürdürecegiz.Bizler ümmetin gençleri için buradayız ve onlar için varız. Geleceğimize güvenle emin adımlarla yürümek ve geleceğin Abdülhamid Han'larını,Fatih Sultan Mehmet'lerini,Selahaddin Eyyübi'lerini,Necmettin Erbakan'larını ve Recep Tayyip Erdoğan'larını yetiştirmek istiyor isek gençlerimize sahip çıkmalıyız,onlarla haşır neşir olup abi kardeş duyguları içerisinde kol kanat germeliyiz gençlerimize.Bu gençler hepimizin gençleridir. 
Yapmış olduğumuz ziyaretlerden ötürü  bizleri misafir eden Devrek İlçe Kaymakamı sayın Ümit Altay, Devrek İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü sayın Cihan Durdubaş  beye teşekkür ederiz." dedi.