Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 13-11-2021 12:48   Güncelleme : 13-11-2021 17:18

TTK’DAN KÖMÜR İSTEDİ,SYDV KÖMÜRÜ GELDİ

Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde kayınvalidesi için Türkiye taşkömürü kurumundan (TTK) 1 ton kömür siparişi veren İbrahim Kurtocağı, kendisine gönderilen TTK logolu çuvalları içinde SYDV logolu kömür çuvallarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

TTK’DAN KÖMÜR İSTEDİ,SYDV KÖMÜRÜ GELDİ

Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde kayınvalidesi için Türkiye taşkömürü kurumundan 1 ton kömür  siparişi veren İbrahim Kurtocağı, kendisine gönderilen TTK logolu çuvalları içinde SYDV logolu kömür çuvallarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

İbrahim kurt ocağı bunun üzerine durumu TTK yetkililerle görüşerek çözülmesini talep etti.
İbrahim kurt ocağı yaptığı açıklamada, "Ben Kozlu ikametten kayınvalidem için TTK'dan kömür sipariş ettim ancak bana gelen kömürler normalin de TTK logolu olması gerekirken arasında ihtiyaç sahipleri için ücretsiz olarak dağıtılan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı logolu kömür çuvalları olduğunu görünce durumu yetkililere bildirdim. Bu kömürler bana geldiğinde komşularım gördü benim hakkımda ne düşünürler o zaman. ihtiyacı olmadığı halde Sosyal Yardımlaşma Dayanışma vakfının ihtiyaç sahiplerine dağıttığı ücretsiz kömürümü aldın diye düşünmezler mi. Ben bunu asla kabul edemem."dlyerek tepki gösterdi.