Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 06-12-2021 21:32   Güncelleme : 06-12-2021 23:41

SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN ÜNLÜ SANATÇI YAKUPOĞLU KONSER VERDİ

Ünlü sanatçı Aysel Yakupoğlu, SMA hastası çocuklar yararına Atatürk Kültür Merkezi’nde (BKM) sahne aldı.

SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN ÜNLÜ SANATÇI YAKUPOĞLU KONSER VERDİ

Zonguldak’ta organizatör Nur Sarı tarafından sponsorların destekleri ile Atatürk Kültür Merkezi’nde Aysel Yakupoğlu konseri düzenlendi.

 

Konsere, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Organizatör Nur Sarı, sivil toplum kuruluşları ve vatandandaşlar katıldı.

 

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan ünlü sanatçı Aysel Yakupoğlu söylediği bir birinden güzel şarkılarla dinleyenlerin kulakların pasını sildi. Konsere gelen davetlilerde telefonların ışıklarını yakarak Yakoğlu’nun şarkılarına eşlik etti.

 

Öte yandan konserden elde edilen gelir ise SMA hastası çocuklara bağışlandı.

 

Konserin önemi anlatan Organizatör Nur Sarı, “İlk öncelikle çok heyecanlıyım. Çok gururluyum. Ekiplerimle yeğenlerimle Zonguldak’ta bir projeyi başarmanın gururunu yaşıyorum. Bir sosyal sorumluluk yapıyoruz. O taşın altına biz yüreklerimizi koyuyoruz. Bu yüreği koyarken de çok fazla emek var. Bu emeğin başkentinde emeğin çiçek olmasını sağlıyoruz. Ben ve yeğenlerim kocaman bir aile olduk Zonguldak’ta. SMA hastalıklarının çok fazla gündemde olduğu ve yaygın olduğu gündemdeyiz. İnşallah onlara bir nebze katlıda bulunup dokunabildiysek ne mutlu bize diyoruz. İnşallah daha güzel işler ve projelerle beraber olacağız. Aysel hanımı Zonguldak’a davet ettiğimiz de hemen evet dedi. Ben Zonguldak’ta üçüncü defa ağırlıyorum. İlk projemiz de 29 Ekim, sonra onkoleji hastaları için ve son olarak SMA hastaları için yanımızda oldular. Aysel hanım aslında Ankaralıyım diyor ama artık Zonguldaklı oldu. Çok sık ziyaret ediyor bizi ve çok güzel tepkiler aldık. Konsere destek veren çok fazla yardım sever oldu. Buradan emeği geçen herkese teşekkür ederiz”diye konuştu.