Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 11-06-2021 15:42   Güncelleme : 11-06-2021 18:03

"SİZ ANKARA'DAN GELDİNİZ ANCAK, İL BAŞKANINI HİÇ GÖREMİYORUZ!"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener  bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Zonguldak'a geldi. Akşener'in Zonguldak ziyaretinde, kent merkezinde adeta izdiham yaşandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener  bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Zonguldak'a geldi. Akşener'in Zonguldak ziyaretinde, kent merkezinde adeta izdiham yaşandı. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Zonguldak merkezi ve ilçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere kente geldi. Genel Başkan Akşener'i, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen ve partililer karşıladı. Karşılama töreninde Akşener'e, madenci heykeli, Zonguldakspor atkısı ve çiçek takdim edildi. Akşener'in kentteki ziyaretindeki yoğunluk ise vatandaş ve görevlilere zor anlar yaşattı. 
Esnaf ziyareti sırasında Soğuksu semtinde bir dükkana giren Akşener, esnafın sitemi ile karşılaştı. Esnaf, "Siz Ankaradan geliyorsunuz ancak; İl Başkanını göremiyoruz."dedi.
Dükkân sahibinin sitemine ise Akşener; "Eyvah Eyvah. Hem size, hem bana eyvah. Yavuz bey, ilk iş babasıyla görüşecek, selamımı ileteceksiniz, ardından  kendisini ziyaret edeceksiniz."diye yanıt verdi.