Türkiye Geneli
Giriş Tarihi : 13-07-2021 09:26   Güncelleme : 13-07-2021 19:35

ŞİMŞEK VE DAŞTAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

İşinsanı Hanefi Şimşek'in oğlu Bestami Şimşek ile işinsanı Sinan Daştan'ın kızı Damla Daştan dünyaevine girdi.

ŞİMŞEK VE DAŞTAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

İşinsanı Hanefi Şimşek'in oğlu Bestami Şimşek ile işinsanı Sinan Daştan'ın kızı Damla Daştan dünyaevine girdi.Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın kıydığı nikahın şahitliğini ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Profesör Doktor Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Doktor Ali Haberal yaptı. Meclis İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ve çok sayıda konuk da nikahta bulundu.

Şimşek ve Daştan ailelerinin mutlu günüydü dün.İşinsanı Hanefi Şimşek'in oğlu Bestami Şimşek ile işinsanı Sinan Daştan'ın kızı Damla Daştan dünyaevine girdi
Düğün öncesi Şimşek ve Daştan aileleri konuklarını kapıda karşıladı.Ankara Büşükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Profesör Doktor Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Meclis İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal da düğün törenine katıldıÇiftin nikahın ise Yenimahale Belediye Başkanı Fethi Yaşar kıydı.Nikahta şahitliği ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Doktor Ali Haberal yaptı.Nikahın ardından sıra evlilik cüzdanının verilmesine geldi. Prof. Dr. Mehmet Haberal, evlilik cüzdanını gelin Damla Daştan'a verdi.Mansur Yavaş da genç çifte mutluluk diledi.Nikahta bulunan Meclis İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal da şimşek ve daştan çiftini kutladı.Genç çift daha sonra ilk danslarını yaptı.İşinsanı Hanefi Şimşek ile İşinsanı Sinan Daştan ise mutlu günlerinde yanlarında olan konuklarına teşekkür etti.Nikahın ardından Prof. dr. Mehmet Haberal'ı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş uğurladı.