Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 23-05-2022 14:16   Güncelleme : 23-05-2022 18:46

SGK'DAN MEMUR-SEN'E ZİYARET

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erkin Avcı Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar ‘ı ziyaret etti.

SGK'DAN MEMUR-SEN'E ZİYARET

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erkin Avcı Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar ‘ı ziyaret etti. Ziyarette Memur Sen’e bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri de hazır bulundu.

SGK İl Müdürü Etkin Avcı, “Malum 16-22 Mayıs tarihler arası Sosyal Güvenlik Haftası ve Sosyal Güvenlik Kurumu 16  yaşını kutluyor. Bu kapsamda fiili olarak beraber çalışmış olduğumuz arkadaşlarımızın üye olduğu sendikalardan olan Memur Sen'i ziyaret ettik. Arkadaşlarımıza yapmış olduğu emekler için ve  başkanımıza da bizi ağırladığı için teşekkür ediyoruz. Her yıl Bir defa da olsa bu şekilde bir araya gelmeye çalışıyoruz” dedi.

Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar'da, SGK Haftası nedeniyle Memur-Sen’i ziyaret edilmesinden dolayı teşekkür ettiğini ifade ederek, “ Sosyal Güvenlik Kurumu toplumda herkesin içinde bulunfığu, birebir muhatap olduğu bir kurumdur. Bu anlamda kurumumuzu önemsediğimizi özetle belirtmek istiyorum. Özellikle üstünde durmaksızın bir konuda Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının ciddi sorunlara var ve bu sorunların çözülmesini talep ediyoruz. Bu konuda geçtiğimiz hafta basın açıklamasından kıyafet eylemine ve iş bırakmasına kadar birçok etkinlikler içerisinde olduk. Biz her zaman söylüyoruz asıl olan çalışanların mutluluğudur. Çalışanlar mutlu Olmazsa siz hangi kanunu çıkarırsınız çıkarım iş barış'ı zor olur, verim almak zor olur. Bu anlamda Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanların daha da önemsenmesini ve taleplerini karşılanmasını istiyoruz. Bu kapsamda müdürümüzün Ziyaretin çok önemsediğimizi de belirtmek istiyorum”dedi.

AdminAdmin