Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 05-08-2021 15:08   Güncelleme : 05-08-2021 16:49

SAADET PARTİSİ'NDEN 'GEÇİM İTTİFAKI' KAMPANYASI

Geçtiğimiz günlerde bir basın açıklaması ile 'Geçim İttifakı' kampanyasını başlatan Saadet Partisi (SP), çalışmalarını  Çaycuma İlçesi'nde devam ettirdi.

SAADET PARTİSİ'NDEN 'GEÇİM İTTİFAKI' KAMPANYASI

Saadet Partisi'nin geçtiğimiz günlerde başlattığı 'geçim ittifakı' kampanyasının çalışmaları, bugün de Çaycuma İlçesi'nde sürdürüldü. Programa, İl Başkanı Burak Erol, Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, parti üyeleri ve Çaycumalı  vatandaşlar katıldı. Konuya ilişkin açıklama yapan SP İl Başkanı Burak Erol; Milletimizin gerçek gündeminin seçim değil geçim sıkıntısı olduğuna dikkat çekerek işsizliğin arttığını, yüzlerce esnafın kepenk kapattığını, icra dosyalarının arttığını, Türk Lirası'nın değerinin sürekli düştüğünü, yüz binlerce emeklinin ve asgari ücretlinin açlık sınırı altında maaş ile geçinmeye çalıştığını, ekonomik nedenlere bağlı olarak boşanma oranlarının arttığını, milletimizin geleceğe umutla bakmakta zorlandığını belirtti.

Erol; Ülkemizin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulması için mutlak bir zihniyet değişikliğine ihtiyaç duyulduğunu, bu ihtiyaca cevap verebilecek tek zihniyetin milli görüş/adil düzen zihniyeti olduğunu, diğer zihniyetlerin pansuman tedbirlerden ileriye gidemeyeceğini de sözlerine ekledi.