Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 22-07-2021 16:10   Güncelleme : 22-07-2021 19:47

SAADET PARTİSİ BAYRAMLAŞTI

Saadet Partisi (SP) Zonguldak il Başkanlığı'nda bayramlaşma programı düzenlendi.

SAADET PARTİSİ BAYRAMLAŞTI

Saadet Partisi (SP) Zonguldak il Başkanlığı'nda bayramlaşma programı düzenlendi.Bayramın üçüncü günü düzenlenen bayramlaşma programına partililer yoğun ilgi gösterdi. Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol bayramlaşma programında açıklamalarda bulundu.Erol açıklamasında vatandaşlardan destek beklediğini belirterek, şu sözlere yer verdi;"2021 yılında şu anda kurban bayramını hep beraber Zonguldak olarak idrak ediyoruz. Tüm Zonguldak'ta hemşerilerimizin Allah'ın rızasını kazanmak üzere kesmiş olduğu kurbanlarının Allah katında kabul olmasını cenab-ı hak'tan niyaz ediyorum. Brlikte inşallah nice bayramlara eriştirsin. Zonguldak'ta vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ediyorum. Sevdikleriyle beraber nice huzurlu bayramlara erişsinler. Lakin bununla birlikte Türkiye'nin içinde bulunmuş olduğu koşullar, ekonomik koşullar insanların Bayramı ciddi manada sevinçle karşılamasına engel olmaktadır.  Milletimizin yüzü gülmemektedir. Pazarda markette alışveriş yerlerinde insanlar yaşam maliyetlerini karşılamak için gerçekten ciddi manada olumsuzluklarla karşılaşmaktadırlar. 
Ben Türkiye'nin Saadet Partisi iktidarında kavuşacağım ve Saadet partisi'nin milli görüş umdeleri ile beraber ilkeleri ile beraber daha müreffeh, daha kalkınmış, yeniden büyük Türkiye nin kurulduğu yaşanabilir bir Türkiye nin kurulduğu ve yeni bir dünyanın kurulduğu ve Saadet Parti iktidarını cenabı haktan niyaz ediyorum.
Zonguldak'ta hemşerilerimizden de vatandaşlarımızdan da Saadet partisi'ne sahip çıkmalarını ve Saadet Partisi'nin gelecekte Türkiye bir numaralı partisi olması için destek vermelerini bekliyoruz. Zonguldak'ta hemşerilerimizi sevgiyle saygıyla hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum."