Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 22-10-2021 12:17   Güncelleme : 22-10-2021 16:11

PTT ZONGULDAK ŞUBESİ BAŞ MÜDÜRÜ MEŞELİ'DEN 181'İNCİ YIL KUTLAMASI

Posta Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 181’inci yıldönümünü kutlamak amacıyla Zonguldak şubesi Baş Müdürü Mehmet Meşeli bir açıklama yayımladı.

PTT ZONGULDAK ŞUBESİ BAŞ MÜDÜRÜ MEŞELİ'DEN 181'İNCİ YIL KUTLAMASI

Posta Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 181’inci yıldönümünü kutlamak amacıyla Zonguldak şubesi Baş Müdürü Mehmet Meşeli bir açıklama yayımladı. Meşeli açıklamasında “güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz.”dedi. Meşeli’nin açıklaması şöyle;

Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan, Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan PTT olarak, 181'inci kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı hizmet veren, ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) Ailesi olarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veriyor, 181 yıldır yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz.

İnovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşme temelinde büyük bir değişim ve dönüşüm vizyonuna imza atarak, içinde bulunduğumuz teknoloji çağındaki gelişmeleri başarılı bir şekilde ürün ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Dünün tecrübesini günün teknolojisiyle birleştirerek tüm faaliyet alanlarımızda akılcı, kalıcı ve kaliteli hizmet anlayışımızla daima daha iyiyi ve daha ileriyi hedefliyoruz.

Dünyadaki dijital değişim ve dönüşümün hızına yetişmek amacıyla, iki asra yaklaşan tecrübemizi yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, bir dünya markası olma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. Aynı zamanda sportif faaliyetlere destek veriyor, sosyal ve kültürel hayatın gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin daha iyi anlaşıldığı pandemi döneminde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek, tıpkı dün olduğu gibi bugün de müşterilerimizin en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Salgının yayılmaya başladığı günden itibaren, toplum sağlığının korunması için alınan tedbirlere uyarak, tüm çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımız ile Türkiye'nin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırma gayesini birleştiren bir yol haritası çiziyoruz.

Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığı göreviyle ülkemizi uluslararası platformlarda temsil eden, güçlü ve karar alıcı konumunu bir adım öteye taşıyan PTT olarak, beş yıllık görev süremizde adil ve etkili yönetim anlayışımızla uluslararası alanda ülkemizi temsil etmenin ve ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olarak, 2023 hedefleri doğrultusunda her geçen gün gelişiyor ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunan bir yaklaşım ve yeni atılımlar ile geleceğe istikrarlı bir şekilde yürümeyi hedefliyoruz.
Zonguldak PTT Başmüdürlüğü olarak bugün itibariyle il genelinde; 13 PTT Müdürlüğü, 12 PTT Şubesi, 7 PTT Acentesi, 29 ATM, 58 araç ve 285 personel ile Zonguldak halkına hizmet vermekteyiz.
Bu vesile ile daha nice yıldönümlerinde başarı, sağlık ve mutlulukla birlikte olmayı diliyor; Zonguldak halkına ve müşterilerimize sevgi ve saygılar sunuyorum.”