Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 23-05-2022 11:44   Güncelleme : 23-05-2022 16:12

PAVYON SAHİBİ TARAFINDAN POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRÜLDÜ

Zonguldak’ın Devrek İlçesine bağlı Çaydeğirmeni Beldesi’nde faaliyet gösteren Korkmaz Müzikhol işletme sahibi Tolga Korkmaz, Gökçebey İlçesi’nde faaliyet gösteren Parlement adlı pavyonun sahibi olan Muhammet Bozkurt tarafından pompalı tüfek ile vurularak öldürüldü. 

PAVYON SAHİBİ TARAFINDAN POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRÜLDÜ

Olay; sabaha karşı Zonguldak’ın Devrek İlçesine bağlı Çaydeğirmeni Beldesi’nde faaliyet gösteren Tolga Korkmaz’ın işletmeciliğini yaptığı Korkmaz Müzikhol’de meydana geldi. 
İddiaya göre, Korkmaz Müzikhol’ün sahibi 44 yaşındaki Tolga Korkmaz ve müzikholde garson olarak çalışan Onur P., geçmişte sorun yaşadıkları L. A. ile tartıştı. L. A. belinden tabancasını çıkartıp Tolga Korkmaz’a ateş etti. Tabanca tutukluk yapınca müzikholde bulunan Gökçebey’de faaliyet gösteren Parlement adlı pavyonun sahibi olan 30 yaşındaki Muhammet Bozkurt, Tolga Korkmaz’a pompalı tüfek ile ateş etti. 
Göğüs ve karın bölgesinden yaralanan Tolga Korkmaz, olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Devrek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Korkmaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamadı. Ayağından yaralanan garson Onur P. İse Çaycuma Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 
Saldırganlar polis tarafından aranıyor.

AdminAdmin