Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 26-03-2021 22:16   Güncelleme : 27-03-2021 12:29

O PAYLAŞIMA TEPKİ GELDİ: "SADECE ŞOV YAPMAK İÇİN GEÇERKEN UĞRAYAN MİLLETVEKİLİ!"

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'a seslendi.

O PAYLAŞIMA TEPKİ GELDİ:

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'a seslendi. Yavuzyılmaz'ın sosyal medya hesabından Ankara yolu girişindeki bozukluklar nedeniyle yaptığı ''AK Partili yetkililere sesleniyorum. Hiç Ay'a gitmelerine gerek yok.Ay'daki kraterler burada, Zonguldak'ın Ankara giriş yolunda var zaten. Devasa çukurlar, çamur, kirlilik, hem yolu tehlikeli hale getiriyor; hem de vatandaşlarımıza çile çektiriyor. Yıl 2021, Zonguldak'ın durumu bu!' şeklindeki paylaşımı nedeniyle açıklama yapan Ayçiçek, Yavuzyılmaz için; "Yaşadığı Şehir İstanbul'dan seçildiği şehir Zonguldak'a sadece şov yapmak için geçerken uğrayan milletvekili..." ifadesini kullandı. 
Ayçiçek'in yaptığı paylaşım şöyle: "Seçildiği şehre geçerken uğrayan milletvekili Zonguldak için önemli olan Mithatpaşa tünelleri kavşak çalışmasını görmeyip geçici geçiş yolu olarak kullanılan alanda şov yapmaya devam ediyor.
Ak Parti Belediyeciliği ile çalışmalarını sürdüren Zonguldak Belediyemiz halkımız için hizmetlerine aralıksız devam ediyor. 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlarımızın destekleri ile devletimizin yaptığı projelerde aralıksız sürüyor.
Zonguldak uzun yıllar sonra şantiye alanına dönmüş çalışmalar devam ederken. Oluşturulan şantiye alanının kenarında geçici kullanılan yolda yapamadıkları hizmetlerin üzüntüsünü yaşar şekilde şovuna devam ediyor. 
Halk hizmet bekliyor, bizde hizmeti halk ile buluşturmaya devam ediyoruz."