Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 14-11-2021 14:19   Güncelleme : 14-11-2021 17:36

MUSTAFA SARIOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Tüm Emek-Der Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şubesi'nin 14.Olağan Genel Kurulu pazar günü gerçekleştirildi.

MUSTAFA SARIOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Dernek binasında yapılan kongreye Genel Başkan Satılmış Çalışkan ve Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

Tek liste ile gerçekleştirilen olağan genel kurulda mevcut Başkan Mustafa Sarıoğlu, yeni yönetim kurulu ile birlikte güven tazeledi.Kongre sonucunda Güven tazeleyen Dernek Başkanı Mustafa Sarıoğlu  genel başkan Satılmış çalışkan ve Genel Merkez yöneticileri plaket takdim etti.Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Tüm Emek Der Zonguldak Şubesi Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Köydeki korcudan cumhurbaşkanımıza kadar herkes bizi su istimal ediyor. 13,5 milyon emekliyiz. Zamanı geldiğinde hesabı soracağız. İşlerine geldiklerinde yanımızdalar işlerine gelmediklerinde yanımızda değiller”dedi. Diğer yandan Tüm Emek Der Genel Başkanı Satılmış Çalışkan ise plakete laik gören Başkan  Sarıoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Tüm Emek Der yönetim kurulu şu şekilde;

Başkan: Mustafa Sarıoğlu
Şube Genel Sekreteri: Adnan Küçükvar
Üyeler; Hüseyin Demiray, Kemal Yaprak, Yiğit Sarıoğlu
Denetleme Kurulu: Niyazi Torlokoğlu, Halil Karaoğlu, Mehmet Terzi
Genel Merkez Delegeleri; Mustafa Sarıoğlu, Adnan Küçükvar, Hüseyin Demiray, Yiğit Sarıoğlu, Şevki Akgün, Kemal Bayram, Mehmet Terzi, Hayati Seyrek, Yaşar Kalafat, Ahmet Köroğlu, Remzi Onan, Erkan Bakar, Ahmet Gökçe, Mustafa Ünal, Alaattin Zor, Hüseyin Yavuz, Hüseyin Sarıoğlu, Dursun Akgün, Halil Akgün, Abdullah Karakuş