Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 09-10-2021 11:53   Güncelleme : 09-10-2021 16:42

MİLLİ SPORCUYA KURŞUN YAĞDIRAN TAKSİCİ ADLİYEDE

Zonguldak’ta dün akşam milli diskçi Berke İnaloğlu’na silahlı saldırıda bulunan S.D., Zonguldak Adliyesi'ne sevk edildi.

MİLLİ SPORCUYA KURŞUN YAĞDIRAN TAKSİCİ ADLİYEDE

Zonguldak’ta dün akşam milli diskçi Berke İnaloğlu’na silahlı saldırıda bulunan S.D., Zonguldak Adliyesi'ne sevk edildi. 

Olay Neydi? 

ZONGULDAK’ta 2 araç sürücüsü arasında çıkan trafik tartışmasında Milli Diskci Berke İnaloğlu silahla vurularak ağır yaralandı. Olay akşam saatlerinde Gazipaşa Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre; cadde üzerinde seyir halinde olan ticari taksi sürücüsü S.D., ile aynı yönde seyir halinde olan Milli Diskci Berke İnaloğlu ve yanındaki arkadaşları arasında trafik nedeniyle tartışma çıktı. Büyüyen tartışma kavgaya dönüşürken çevredeki diğer sürücü ve vatandaşların araya girmesiyle sonlandı. 

İddiaya göre; tartışma sonrası ticari taksi sürücüsü S.D., Milli Diskci Berke İnanoğlu’nun aracını takip etti. Bülent Ecevit Caddesi üzerinde Berke İnaloğlu’nun aracının önünü kesen S.D., milli diskciye kurşun yağdırdı. 3 kurşunun vücudunun çeşitli yerlerine isabet ettiği öğretilen İnaloğlu ağır yaralandı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve 112 sağlık ekini sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Berke İnaloğlu’nun durumunun ağır olduğu öğrenildi. Ticari taksi sürücüsü S.D., ise kayıplara karıştı. Polis şüphelinin yakalanması için il genelinde geniş çaplı çalışma başlattı. S.D., polis tarafından aracıyla yakalanarak gözaltına alındı. Olayın yaşandığı cadde ise trafiğe kapatıldı